ЕКИП

ПЪРВИ ЦИГУЛКИ

Стефка Караиванова
Водач на група
Красимира Георгиева
Оркестрант
Милена Иванова
Оркестрант
Снежана Михайлова
Оркестрант
Велиана Денчева
Оркестрант
Владимир Кондев
Оркестрант
Божидар Рахнев
Оркестрант
Ганчо Ганчев
Оркестрант

ВТОРИ ЦИГУЛКИ

Гинка Ангелова
Водач на група
Константин Косев
Водач на група
Антония Генчева
Оркестрант
Генка Бонева
Оркестрант
Теодора Филипова
Оркестрант
Николаос Калоянис
Оркестрант
Евгения Иванова
Оркестрант
Златина Удварева
Оркестрант
Владимир Шарков
Оркестрант

ВИОЛИ

Юлия Кирова
Водач на група
Донка Добрева
Водач на група
Елизабета Николова
Водач на група
Даниела Стефанова
Оркестрант
Венета Крушкова
Оркестрант
Станислав Рупов
Оркестрант

ВИОЛОНЧЕЛИ

Пламена Пенева
Водач на група
Ана Михайлова
Водач на група
Божана Николова
Оркестрант
Денислав Джелепов
Оркестрант
Павлина Димитрова
Оркестрант
Нели Хазан
Оркестрант

КОНТРАБАСИ

Борислав Филипов
Водач на група
Рени Филипова
Водач на група
Веселина Жейнова
Оркестрант
Станислав Георгиев
Оркестрант

АРФА

Даниела Арнаудова
Водач на група

ФЛЕЙТИ

Цветомира Динева
Водач на група
Ива Профирова
Оркестрант
Кеико Танака
Оркестрант
Дамяна Димитрова
Оркестрант
Екатерина Костова-Попова
Оркестрант

ОБОИ

Иван Тодоров Иванов
Водач на група
Димитър Марков
Водач на група
Николай Крушков
Оркестрант
Антоний Попов
Оркестрант

КЛАРИНЕТИ

Фьодор Василев
Водач на група
Паоло де Стефано
Оркестрант
Златко Стойчев
Оркестрант

ФАГОТИ

Светослав Костадинов
Водач на група
Петър Кълвачев
Оркестрант
Ралица Василева
Оркестрант

ВАЛДХОРНИ

Димчо Иванов
Оркестрант
Васил Влайков
Оркестрант
Димитър Владимиров
Оркестрант
Ирина Чонгова-Иванова
Оркестрант

ТРОМПЕТИ

Митко Митрев
Водач на група
Юлиан Петков
Водач на група
Емил Чуманов
Оркестрант
Кирил Гинов
Оркестрант

ЦУГТРОМБОНИ

Димитър Свтославов Димитров
Водач на група
Катрин Джийн Шул
Оркестрант
Димитър Тенев Димитров
Оркестрант
Стилиян Митев
Оркестрант

ТУБА

Нейко Буюклиев
Оркестрант

УДАРНИ

Нелиана Димитрова
Оркестрант

СОПРАНИ

Елена Мишинова
Артист-хорист
Виолета Димитрова
Артист-хорист
Пролет Пенчева
Артист-хорист
Ганка Палазова
Артист-хорист
Камелия Стойчева
Артист-хорист
Християна Христова
Артист-хорист
Инна Андреева
Артист-хорист
Наталия Чехонина
Артист-хорист
Мария Йорданова
Артист-хорист
Ренета Борисова
Артист-хорист
Галина Костадинова
Артист-хорист
Габриела Русева
Артист-хорист
Силвия Василева
Артист-хорист

АЛТИ

Лиляна Ходжева
Артист-хорист
Мария Колева
Артист-хорист
Кремена Добрева
Артист-хорист
Елена Минева
Артист-хорист
Ивона Иванова
Артист-хорист
Росица Стоева
Артист-хорист
Маргарита Йовчева
Артист-хорист
Милена Джеймс
Артист-хорист
Кунка Дачева
Артист-хорист
Мария Ганчева
Артист-хорист

ТЕНОРИ

Дилян Близнаков
Милен Денев
Артист-хорист
Марьо Ненов
Артист-хорист
Илиян Филипов
Артист-хорист
Марин Русинов
Артист-хорист
Дойчин Первазов
Артист-хорист
Васко Влахов
Артист-хорист
Теньо Джелепов
Артист-хорист
Илко Каменов
Артист-хорист
Костадин Якшев
Артист-хорист

БАСИ

Любомир Петков
Артист-хорист
Иван Иванов Иванов
Артист-хорист
Евгений Сурмиевич
Артист-хорист
Никола Марулев
Артист-хорист
Христо Иванов
Артист-хорист
Богомил Русенов
Артист-хорист
Петър Янкулов
Артист-хорист
Игнат Желев
Артист-хорист
Сашо Стойков
Артист-хорист

БАЛЕРИНИ / БАЛЕТИСТИ

Акари Мориматсу
Балерина
Александра Хелена Остатек
Балерина
Аннемике Брус
Балерина
Биляна Чолакова
Балерина
Богдана Сергеева
Балерина
Джейд Сторм Норис
Балерина
Джулия Моргандо
Балерина
Джулия Рагуза
Балерина - солистка
Евелина Вшоуек
Балерина
Елени Марку
Балерина
Елизабет Джоан Ризнар
Балерина
Емилия Ставрева
Балерина
Ивелина Николова
Балерина
Ивелина Димитрова
Балерина
Кармен Демирташ
Балерина
Козуе Донака
Балерина - солистка
Микела Канин
Балерина - солистка
Натали Братанова
Балерина
Калина Владимирова
Балерина
Пенка Димитрова
Инспектор балет и балерина
Петя Вънева
Балерина
Рио Сузуки
Балерина - солистка
Сакура Фуджимура
Балерина
Силвиа Банго
Балерина
Соня Петрова
Балерина
Юлияна Коева
Балерина
Яна Николова
Балерина
Александър Желев
Балетист
Александър Марков
Балетист
Александър Иванов
Балетист
Дейвид Руиз Лопез
Балетист
Джоузеф Уилям Райт
Балетист
Динко Динев
Балетист
Драгомир Христов
Балетист
Ивайло Янев
Балетист - солист
Каито Такахаши
Балетист - солист
Калин Любенов
Балетист
Петър Иванов
Балетист
Уилям Франсис Грифин
Балетист
Фрагискос Скликас
Балетист
Франческо Бориелло
Балетист - солист
Фредерико Пинто
Премиер балетист
Явор Гънчев
Балетист

ХУДОЖНИЦИ

Александър Гьошев
Плакат и графичен дизайн
Мариана Джамбазова
Радостин Димитров
Фотограф
Теодора Джамбазова
Художник
Тодор Демеров
Художник

ПОМОЩНИК РЕЖИСЬОРИ

Пенка Александрова
Помощник режисьор по монтаж
Боряна Петрова
Помощник режисьор по монтаж

КОРЕПЕТИТОРИ

Светлана Върлинкова-Денева
Корепетитор
Деница Петрова
Корепетитор
Мануела Манолова
Корепетитор
Мирослав Георгиев
Корепетитор

ТЕХНИКА

Илияна Танева
Ръководител постановъчна част
Стефан Стефанов
Завеждащ технически служби

ДЕТСКО-ЮНОШЕСКО СТУДИО ЗА ОПЕРА И БАЛЕТ

РЪКОВОДИТЕЛИ

Десислава Христова
Музикален ръководител

ОПЕРНО СТУДИО НА СТЕФКА МИНЕВА